Genç Mühendisler işletmesi sahibi mi olmak istiyorsunuz?
Hemen iletişime geçin! 
Lead Source
İsim *
Soy İsim *
Email*
Telefon
Ülke*
Şehir

Genç Mühendisler işletmesi sahibi mi olmak istiyorsunuz?
Hemen iletişime geçin! 
Lead Source
İsim *
Soy İsim *
E-mail *
Telefon
Ülke*
Şehir


 
Lead Source
İsim *
Soy İsim *
E-mail *
Telefon
Ülke*
Şehir

Bayiliklerimiz

3000+

Ders

30,000+

Öğrenci

GENEL BAKIŞ

Teknoloji hızla gelişiyor, dünya değişiyor ebeveynler ise STEM eğitiminin önemini daha iyi kavrıyor. Genç Mühendisler STEM programları öğrencilere unutulmaz deneyimler kazandırırken onları daha yaratıcı, inisiyatif alan bireyler olmaya teşvik eder.

Genç Mühendisler, sadece bir işletme değil aynı zamanda bir misyon. Hedefimiz, 4-15 yaş aralığındaki çocukların 21. yüzyılın yeterliliklerini kazanmasını sağlamak. Eğitim ve eğlenceyi birleştirdiğimiz programlarımızla geleceğin mühendislerini yetiştiriyoruz.

Genç Mühendisler, 2008 yılında halihazırda CEO’muz olan Amir Asor tarafından kuruldu, 2011’de ise Youth Business International’da yılın girişimcisi ödülünü aldı. Şuanda Avrupa Birliği ve Harvard Üniversitesi tarafından tanınıyor olmaktan ise gurur duyuyoruz. Uzun süreli çalışmalar sonucu, Genç Mühendisler olarak eğitim ve teknolojik çözümler geliştirdik. Şimdi ise bayiliklerimizle beraber bu çözümleri STEM atölyeleri ile çocuklara ve gençlere ulaştırıyoruz. Algobrix, LEGO elektronikleri ve Genius inşa platformları bunlardan sadece bazıları. Atölyelerimiz okullarda, anaokullarında, sosyal merkezlerde, okul sonrası aktivite merkezlerinde ve özel eğitim merkezlerinde ve daha bir çok yerde bulunabilir!

Genç Mühendisler, sadece bir işletme değil aynı zamanda bir misyon. Hedefimiz, 4-15 yaş aralığındaki çocukların 21. yüzyılın yeterliliklerini kazanmasını sağlamak. Eğitim ve eğlenceyi birleştirdiğimiz programlarımızla geleceğin mühendislerini yetiştiriyoruz. Genç Mühendisler, 2008 yılında halihazırda CEO’muz olan Amir Asor tarafından kuruldu, 2011’de ise Youth Business International’da yılın girişimcisi ödülünü aldı. Şuanda Avrupa Birliği ve Harvard Üniversitesi tarafından tanınıyor olmaktan ise gurur duyuyoruz. Uzun süreli çalışmalar sonucu, Genç Mühendisler olarak eğitim ve teknolojik çözümler geliştirdik. Şimdi ise bayiliklerimizle beraber bu çözümleri STEM atölyeleri ile çocuklara ve gençlere ulaştırıyoruz. Algobrix, LEGO elektronikleri ve Genius inşa platformları bunlardan sadece bazıları. Atölyelerimiz okullarda, anaokullarında, sosyal merkezlerde, okul sonrası aktivite merkezlerinde ve özel eğitim merkezlerinde ve daha bir çok yerde bulunabilir!
Kolay işletme anlayışımızla herhangi bir kişinin başarılı bir bayilik açabilmesini sağlıyoruz. Bayilerimiz, eğitimlerini gerekli tüm araçları, bilgileri ve özgüveni toplayarak tamamlar ve başarılı bir işletme sahibi olmak için ilk adımlarını atarlar. Dünya çapında 50’den fazla bayilikle birlikte amacımız; öğrencilerimizin son teknoloji bir eğitim deneyimlerken sorgulayarak ve eğlenerek mühendislik dünyasını keşfetmeleri. Sadece kârlı değil aynı zamanda çocukların hayatlarına dokunabileceğiniz bir işletme için hemen şimdi bize katılın!
Kolay işletme anlayışımızla herhangi bir kişinin başarılı bir bayilik açabilmesini sağlıyoruz. Bayilerimiz, eğitimlerini gerekli tüm araçları, bilgileri ve özgüveni toplayarak tamamlar ve başarılı bir işletme sahibi olmak için ilk adımlarını atarlar. Dünya çapında 50’den fazla bayilikle birlikte amacımız; öğrencilerimizin son teknoloji bir eğitim deneyimlerken sorgulayarak ve eğlenerek mühendislik dünyasını keşfetmeleri. Sadece kârlı değil aynı zamanda çocukların hayatlarına dokunabileceğiniz bir işletme için hemen şimdi bize katılın!

Dünyadaki Bayiliklerimiz

Dünyadaki Genç Mühendisler bayiliklerimize göz atın

PAZAR

Teknoloji geliştikçe, mühendislere olan talep de hızla artıyor. Bilgisayar mühendisliği mezunlarından daha fazla bilgisayar mühendisliği işi olan bu dönem, bayiliklerimize inanılmaz fırsatlar sunuyor. 2020’de, bilgisayar mühendisi istihdam açığının 1 milyona ulaşması bekleniyor.
Problem:
İstihdam edilecek yeterli sayıda öğrenci olmaması
Sources: College Board, Bureau of Labor Statistics, US National Science Foundation https://library.osu.edu/site/it/grace-hopper/more-jobs-than-students/
Son on yılda çocukların eğitimi ve gelişimi için olan programların pazar payı önemli ölçüde arttı.
Çocuklara yönelik uygulama ve eğitimsel video oyunları da hızlı bir yükseliş trendi göstererek öğrenmede eğitim ve eğlenceyi birleştiriyor.

EĞİTİM FELSEFEMİZ

Genç Mühendislerin, eğitim ve eğlenceyi birleştirdiği bir felsefesi var. Öğrenciler tekrar ve ezberleme yöntemi yerine kendi öğrenme yolculuklarında aktif bir rol oynarlar.
Genç Mühendisler programı derslerin birbirini tamamladığı ve her dersin bir diğerine ayrılmaz bir biçimde bağlandığı, teknolojinin bütün katmanlarını kapsayan Sarmal Öğrenme metoduna dayalıdır.
Eğitimi unutulmaz bir etkinlik yapabilmek için, Genç Mühendisler PBÖ metodunu kullanıyor. PBÖ üç kategoriye bölünebilir:

Problem Bazlı Öğrenme

Öğrenciler modelleriyle ilgilenirken ders konusunu uygulamalı olarak işleyip modellerini dene yanılma yöntemiyle inşa edip çalıştırmalarına yardımcı olur.

Proje Bazlı Öğrenme

Her derste yeni model yaratmaya yardımcı olan bütün örgütleme, planlama, takım çalışması ve sunum yeteneklerini kapsar.

Ürün Bazlı Öğrenme

Öğrencilerin oluşturdukları yeni modeli aktif olarak gösterme aşamasıdır.
BİR ÖĞRENCİ İÇİN BİLE OLSA FARK YARAT
Genç Mühendisler bünyesine katılan çocuklar, aşağıdaki becerileri geliştirirken STEM alanında bir adım önde olacaklar:
Yaratıcı düşünme
Problem çözme yeteneği
Motor becerileri
Mekansal farkındalık
Algoritmik düşünme
İletişim becerileri
Takım çalışması
Özgüven ve retorik beceriler
Amacımız, yeni nesil mühendisler ve bilim insanları yetiştirmek için çocukların erken yaştaki bilişsel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitim çözümleri geliştirmek.
Bu önemli yolculukta seni de aramızda görmeyi isteriz.
kid_play.d9c67b3e.png

İŞ MODELİMİZ

Genç mühendisler bayiliği sahibi olarak sen de okullar ve topluluk merkezlerinde eğitimler verebilir ya da kendi Genç Mühendisler merkezini kurabilirsin.

Genç Mühendisler eğitim merkezinde eğitim verin

Bu iş modelinin avantajı, okulları ziyaretinize çağırarak bu alanda öğrencilere unutulmaz deneyimler yaşatabilecek olmanız. Kendi çalışma saatlerinizi bölgenizdeki okullara göre ayarlayabilirsiniz. Bu iş modelini “ev sahibi iş modeli” ile birleştirerek bölgenizden alacağınız verimi arttırabilirsiniz.

Okullarda ya da topluluk merkezlerinde eğitim verin

Bu iş modelinin avantajı, öğrencilere ulaşmayı kolaylaştırarak katılımcı sayısını arttırırken maliyetlerinizi düşürmesidir. Genelde küçük bir payla, ev sahibi pazarlama, kayıt, ödeme, kira ve temizlik giderlerini karşılar.
Yeni! Genç Mühendisler artık belirlenmiş bölgeleriniz içinde unutulmaz bir online öğrenme deneyimi sunmanıza olanak sağlıyor. Daha fazla bilgi için lütfen bölge müdürü ile iletişime geçin.

AVANTAJLAR

Genç Mühendisler işletmesiyle son teknoloji STEM eğitim çözümlerini topluluğunuzla tanıştırabilir, onlara başka yerde bulamayacakları kalitede eğitimler sağlayabilirsiniz.

Genç Mühendisler bayilik sistemini kolayca uygulayabilmeniz için her şeyi tek bir çatı altında birleştirdik. Genç mühendisler bayilik paketleri aşağıdaki büyüme katalizörlerini içerir:

Harvard Üniversitesi tarafından 21. yüzyıl odaklı STEM programı olarak resmi bir şekilde tanınıyoruz.
Avrupa Birliği Komisyonu tarafından marka mükemmelliği alanında tanınıyoruz.
Kurucumuz ve CEO’muz Amir Asor YBI 2011 Yılın girişimcisi ödülünü aldı.

Genç Mühendisler müfredatı New York Eğitim Departmanı (NYSED) ile denklik sağlıyor.

Bağımsız araştırmacıların raporları Genç Mühendisler öğrencilerinin akademik hayatlarında gelişmeler olduğunu gösterdi. Öğrencilerimize 21. yüzyıl becerilerini katmak ve onların eğitim hayatlarına dokunabilmek için yaratıcı eğitim programları yaratmaya devam ediyoruz.

Genç Mühendisler ARGE ekipleri, başarı için elinizde gerekli her araç olduğundan emin oluyor. Genç Mühendisler Sınıf Düzenleyicisiyle öğrenciler 300’den fazla model yaratabilir, siz ise işletme sahibi olarak eğitim verdiğiniz tesisler arasında kolayca hareket edebilirsiniz.
Algobrix, dünyadaki akımlara ayak uydurmak için yaratıldı. Algobrix’in somut kodlama dili ve somut kodlama sistemi 4 yaş ve üzeri çocukların rahatça kullanabileceği, dünyadaki hem tek gerçek kodlama gibi çalışan hem de tamamen somut olan bir sistem. Kodlama hiç bu kadar heyecanlı ve ilham verici olmamıştı!
 
Algobrix Düzenleyicileri, öğrenmenin günlük hayata entegre olması için daha sistemsel, anlaşılabilir, eğlenceli ve kullanışlı bir eğitim deneyimi sunar.

Operasyonlarımız

Genç Mühendisler işletmesi başlangıç maliyetinizi maksimize ederken sizin operasyonel esnekliğinizi arttırmayı hedefler.

Başlangıç Maliyeti

Senin için farklı iş kurulum paketleri hazırladık. Tüm bayilik programlarımız işletmenizi büyütebilmeniz ve kâr marjını katlamanıza olanak sağlar şekilde kurgulandı. Birçok bayiliğimiz iş hacmini, sunduğu programlara yenilerini ekleyerek ve bölgelerini genişleterek büyütüyor.

Genel giderlerin kontrolü

Birçok işletmemiz, okullar ve öğrenme merkezleri gibi öğrencilerin halihazırda bulunduğu alanlarda konumlandırıldılar. Kendi eğitim alanlarını açan bayilerin yanı sıra okul, anasınıfı, topluluk merkezi ya da ev sahibi olabilecek alanlarda atölyeler yapmayı seçen bayiliklerimiz de var. Ev sahibi bir kuruluşla devam etmeyi seçen bayilerimizin işletme maliyetleri daha düşük, pazar erişimleri ise daha daha yüksek olabiliyor.

Çalışan Esnekliği

Diğer bayilik sistemlerinin aksine Genç Mühendisler bayilikleri büyük ya da küçük işletmeler olarak kurgulanabilir. İşletmedeki tüm işleri sen yapmayı da seçebilirsin; insan kaynakları, yönetici gibi ya da eğitmenler işe alarak etki alanını genişletebilirsin. Bayilik danışmanlarımız en iyisini seçmen için sana yardımcı olacaklar!

Esnek Çalışma SAATLERİ

İşletme gelirlerinizin %70-%100’ü mevcuttaki programlardan gelecek. İşletmenin çalışma saatleri için üç ana dilim var.
clock.png

Sabah

Okullar ve ana sınıflarının mevcut müfredatıyla entegre olarak çalışmak

Afternoon@2x.png

Öğlen

Okullarda okul sonrası eğitimi vererek ya da kreşlerde aktivite saatlerinde

clock.png

AKŞAMÜZERİ

Okullarda ya da topluluk merkezlerinde
okul sonrası programı olarak

Kolay İşletme
Genç Mühendislerin operasyonel metotları kolayca adapte edilebilir ve uygulanabilir. İş modelimiz herkes tarafından kolayca uygulanabilecek şekilde geliştirildi.
Herhangi bir deneyim gerektirmez
Genç mühendisler bayiliği açmak deneyimli deneyimsiz tüm girişimciler için uygundur.
Daha önceden gelen bir bilgi birikimi gerektirmez
Çoğu bayilik işletmemizin daha önce eğitim alanında bir deneyimi yoktu, LEGO teknolojisi olsa da olmasa da motivasyonları hep var.
Online Eğitim
Çeşitli zaman periyotlarıyla siz ve çalışanlarınız kendinize en uygun aralıklarda eğitim saatini ayarlayabilirsiniz. Eğitimlerimiz, operasyonel eğitim, pazarlama ve pedagoji gibi işletmenizi devam ettirebileceğiniz her şeyi size sunar.
Sürekli Talep
Ebeveynler, 21. yüzyılda çocuklarının eğitimi için sürekli olarak daha iyi yollar arıyorlar. Onlar işteyken, çocuklarının sadık kalacağı bir eğitim programı da ayrı bir gereklilik. Çocuklar LEGO’yla daha önceden tanışıklar ve LEGO’yu seviyorlar. Ana sınıfları, okullar ve topluluk merkezleri ise okul sonrası aktiviteleriyle her zaman ilgileniyorlar!
Rutin Gelir
Ev sahibi kuruluş sizinle çalışmayı onayladıktan sonra dersleriniz çoğunlukla yıl boyunca sürer. Yeni müşteriler kazanmak için çok fazla çabalamanıza gerek kalmayacak, çünkü ev sahibi kuruluş size bu konuda da yardımcı olacaklar.
Taşınabilir Kompakt Öğretim Birimi
Genç Mühendisler öğretim paketleri aynı ekipmanla sunabileceğiniz farklı program çeşitleri sunarken, ofisinizde ya da evinizde kapladığı yeri azaltmak için tasarlandı.

PROGRAMLAR

Ders Akışı

Her ders teorik bir konu hakkında öğrencileri mümkün olduğunca katılıma teşvik eden bir tartışmayla başlar.
Girişten sonra öğrencilere “Genç Mühendisler Sınıf Düzenleyicisi” ve talimatlar kitapçığı verilir. Öğrenciler, teoride öğrendikleri bilgileri bu modellerle uygulamaya başlarlar. Bu öğrenme yöntemi, yetişkinlere karışık ve anlaması zor gelen konuları öğrencilerin daha kolay kavramasını sağlar.
Temel model tamamlandıktan sonra, öğrenciler öğrendiklerini pekiştirmek için ileri aşama modelleri yapabilir ya da kendi yaratıcılıklarını kullanabilirler.

Her dersin sonunda öğrenciler modellerini parçalarına ayırarak Genç Mühendisler sınıf düzenleyicisinin içerisine koyarlar. Son adım, öğrencilerin motor becerilerine yardımcı olurken sorumluluk almalarını da teşvik eder.

Yürütülen Programlar

Bayiliklerimizin 4-15 yaş arası geniş bir müşteri kitlesi var. TKÖB’ini (Taşınabilir Kompakt Öğretim Birimi) kullanarak seçtiğiniz herhangi bir programı dilediğiniz yerde uygulayabilirsiniz. Yürüttüğümüz programların tümü en az 36 ders içeriyor.
Genç Mühendisler dersleri öğrencileri potansiyellerine ulaşması için teşvik ederken bilişsel gelişimlerine destek olmak için tasarlandı. Bu eğitim methodu sayesinde Genç Mühendisler dersleri özel öğrencilerden normal öğrencilere herkes için uygundur.
PrograpmLogo
Basit Mühendislik
4-6 yaş
45 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 12
Big Builders, basit mühendislik problemleri ve doğayı anlamak için deneysel bir öğrenme deneyimi sunar. Esnek Genius parçalarını kullanmak öğrencilerin motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Dersler çocuklara mühendislik terminolojisini tanıtmanın yanı sıra onlara hem hayvanlar alemini hem de temel bilimleri öğretir. Çocuklar Big Builders programında kendi kendilerine yetebilmeyi öğrenirken aynı zamanda arkadaşlarıyla beraber oynayıp iletişim becerilerini de geliştirecekler.
ProgramImage
PrograpmLogo
Kodlama
4-6 yaş
45 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 21
AlgoBuddy hem bir program hem de arkadaş canlısı bir robot! Bu program anaokulu çocuklarına algoritmik düşünme ve kodlama dillerinin temellerini öğretmek için benzersiz bir yapı sunar. Algobrix®’in sezgilere dayalı ve basit fiziksel kodlama dilini kullanarak çocuklar, günlük yaşamlarına dayalı çeşitli heyecan verici görevleri gerçekleştirmesi için Algobrix’e komut vererek programlama pratiği yapacaklar.
ProgramImage
PrograpmLogo
Kodlama
6-10 yaş
60 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 16
AlgoPlay öğrencilere programlamanın ve robotiğin temellerini AlgoBrix’in kolay ve sezgilere dayalı fiziksel kodlama diliyle öğretir. Öğrenciler her derste AlgoBrix’in kodlama bloklarını kullanarak modeller oluşturup bu modellere ‘’hayat’’ verecekler. Bu eğlenceli ve ilgi çekici deneyimle beraber öğrenciler kodlama terminolojisini keşfedecek, kodlama tekniklerini öğrenecek ve kod yönetecekler.
PrograpmLogo
Mekanik
6-9 yaş
75 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 16
Bricks Challenge motorlu modellerle çalışmalar yaparken klasik mekaniğin teorik ve uygulamalı temellerini ortaya koyar. Aynı zamanda bu programda öğrenciler fizik kanunları ve basit hesaplamalarla matematiğin bu alanlarda nasıl hayat bulduğunu görürler. Program öğrencilere bireysel ya da takım çalışması yapma olanağı tanır.
ProgramImage
PrograpmLogo
Mekanik
9-12 yaş
75 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 16
Galileo Teknik öğrencilere klasik mekanik alanında geniş bir öğrenme deneyimi sunar. Bu program Bricks Challenge’dan biraz daha karmaşık olmakla beraber, öğrencilerin takım halinde çalışmasını sağlarken aynı zamanda onları sorunlara profesyonel bir mühendis gibi bakmaya ve çözümler bulmaya iter. Öğrenciler her derste mühendis bakış açısını kullanarak fiziksel ve matematiksel yönleriyle etkili bir makine inşa etmeye teşvik edilirler. Programımız bireysel ve grup projeleriyle öğrencileri 21. yüzyılın değişen çalışma ortamına hazırlar.
ProgramImage
Kodlama
9-12 yaş
75 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 15
Programın amacı, öğrencilere robotik yapımcılar olmaları için temel becerileri kazandırmaktır. Program sırasıyla kodlama konularını kullanırken robotik-mekanik planlama konularını kapsayacaktır. Program süresince öğrenciler, çeşitli gelişmiş robotlar inşa edecek ve algoritmik ve mantıksal düşünme becerilerini daha da geliştirmeleri için onlara temel sağlayacak ortak kodlama komutlarını uygulayacaklar.
PrograpmLogo
Kodlama
11-15 yaş
90 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 15
Öğrenciler Robotik programında LEGO EV3 robotik sistemiyle gelişmiş modeller tasarlarken kodlama bilgilerini bir üst seviyeye taşıyorlar. Bu programla öğrenciler kodlamayı daha derin öğrenir, ve mühendislik bilgilerini teste tabii tutarlar. Robotik programında gelişmiş robotlar inşa etmek öğrencilere takım çalışmasını öğretir. Bu programdaki müfredat bir bilgisayar bilimi üniversitesi müfredatının ilk yılının hafifletilmiş ve eğlenceli halidir.
ProgramImage
PrograpmLogo
Kodlama
11-15 yaş
90 Dakika
Tavsiye edilen katılımcı sayısı: 15
Öğrenciler Robotik programında LEGO EV3 robotik sistemiyle gelişmiş modeller tasarlarken kodlama bilgilerini bir üst seviyeye taşıyorlar. Bu programla öğrenciler kodlamayı daha derin öğrenir, ve mühendislik bilgilerini teste tabii tutarlar. Robotik programında gelişmiş robotlar inşa etmek öğrencilere takım çalışmasını öğretir. Bu programdaki müfredat bir bilgisayar bilimi üniversitesi müfredatının ilk yılının hafifletilmiş ve eğlenceli halidir.
ProgramImage

Tamamlayıcı Programlar

Yıl boyunca ya da dönemsel olarak yürüttüğünüz eğlenceli ve heyecanlı programlarla daha geniş marketlere ulaşabilirsiniz. Halihazırdaki ekipmanlarınız farklı öğretim programları için de kullanılabilir.

PrograpmLogo
Yaz Kampları
Yaz kamplarımız bilim ve mühendislik çerçevesinde yürütülüyor. Bu programda 4 farklı tema var; Bilim Kampı, Şeker Kampı, Süper Kahraman Kampı, Macera Kampı. Kampçılar kampın temasına göre modeller inşa eder, saha gezilerine gider ve yaptıkları modellerin gerçek hallerini görme şansı elde ederler.
ProgramImage1ProgramImage2ProgramImage3
PrograpmLogo
Doğum Günü Partileri
Farklı temalı partilerle çocuklara unutamayacakları bir doğum günü kutlaması yapın!
ProgramImage1ProgramImage2ProgramImage3
PrograpmLogo
PRO
Ekip güçlendirme aktiviteleri özellikle son dönemde oldukça popülerleşiyor. Genç Mühendisler ise hem üretken hem eğlenceli aktiviteleri ile yeni ve alternatif ekip güçlendirme yolları sunuyor.
ProgramImage1ProgramImage2ProgramImage3
PrograpmLogo
BUILD UP
Build Up programı otizmli öğrencilerimiz için tasarlandı. Program otizmli çocuklarla özel olarak çalışan terapistler tarafından otizmli ve gelişimsel gecikmeleri olan çocuklar için hazırlandı. Vizyonumuz otistik çocukların da profesyonel hayata hazırlanması, ve bir teknoloji şirketinde çalışabilmesi ve bizim için bunlardan da önemlisi akranlarıyla daha kolay iletişim kurabilmesi. Bu program üç adım olarak kurgulanmıştır: basit inşa becerileri ve kendi kendilerine yetebilme, bireysel ve takım çalışmasını öğrenme, toplu olarak model inşa etme ve birbirine yardım etme.
ProgramImage1ProgramImage2ProgramImage3
PrograpmLogo
Büyükler için
Devamlı ya da tek bir atölye düzenleyerek yaşça daha büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Aile buluşma etkinlikleri düzenleyerek onları daha genç hissettirebilir, motor becerilerine destek olabilirsiniz.
ProgramImage1ProgramImage2ProgramImage3

LOJİSTİK

Çoğu Genç Mühendisler programı Taşınabilir Kompakt Öğretim Birimi üzerinden kurgulandı. Her TKÖB içinde tüm programlarda kullanılabilen gerekli birimleri içeren Genç Mühendisler Düzenleyicisinden en az bir tane bulunur. TKÖB parçaları tarafımızdan sağlanırken, yük arabası ve basılı materyalleri kendiniz tahsis etmeniz gerekmektedir.

DESTEK

60 günlük iş kurma sürecinizde iş geliştirme takımımız size eğitim programlarımızla ilgili Genç Mühendisler web sitesi kurma, Facebook sayfası oluşturma, sosyal medya video ve grafik materyalleri yaratma gibi süreçlerde destek olacaklar. Aynı zamanda kartvizit, e-mail ve basılı pazarlama materyalleri de tarafımızdan sağlanacaktır.
60 günlük iş kurma sürecinizde iş geliştirme takımımız size eğitim programlarımızla ilgili Genç Mühendisler web sitesi kurma, Facebook sayfası oluşturma, sosyal medya video ve grafik materyalleri yaratma gibi süreçlerde destek olacaklar. Aynı zamanda kartvizit, e-mail ve basılı pazarlama materyalleri de tarafımızdan sağlanacaktır.
Tüm bu süreç boyunca bir çok farklı toplantıya katılacaksınız: pazar analizi, pazarlama, operasyonel eğitim ve pedagojik eğitimler bunlardan bazıları. Tüm toplantılarımıza profesyonel şekilde oluşturulmuş sunumlar eşlik eder, bu sunumları ise daha sonrasında dilediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz. Tüm çalışmalarımızın amacı size yol göstermek olmakla beraber, yeni fikirlere ve işletmenizi nasıl yöneteceğinize dair olan yeni fikirlere her daim açığız.
İş kurma süreci tamamlandıktan sonra ilk ticari adımlar için hazırsınız. Tüm operasyonel süreçlerinizde bayilik bölge müdürünüz size yardımcı olmak için hazırda bekleyecek. Bölge müdürünüz bir ev sahibi görüşmesinden önce sizinle beraber gerekli pratikleri ve eğitimleri tamamlayacak. Çevredeki okullar ve diğer potansiyel merkezleri belirlemeden ilk e-mail’i yollamaya, ve son imzayı alana kadar bölge müdürünüz dünya standartlarında tuttuğumuz uygulama deneyimiyle sizinle olacak.
Artık işletmeniz kendi ayakları üzerinde durabildiğinde de, bölge müdürünüz yine her zaman pazarlama, operasyonlar ya da pedagojik alandaki her sorunuza ya da önerinize açık olacak şekilde sizinle iletişimde olacak.
Tüm bu süreç boyunca bir çok farklı toplantıya katılacaksınız: pazar analizi, pazarlama, operasyonel eğitim ve pedagojik eğitimler bunlardan bazıları. Tüm toplantılarımıza profesyonel şekilde oluşturulmuş sunumlar eşlik eder, bu sunumları ise daha sonrasında dilediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz. Tüm çalışmalarımızın amacı size yol göstermek olmakla beraber, yeni fikirlere ve işletmenizi nasıl yöneteceğinize dair olan yeni fikirlere her daim açığız.
İş kurma süreci tamamlandıktan sonra ilk ticari adımlar için hazırsınız. Tüm operasyonel süreçlerinizde bayilik bölge müdürünüz size yardımcı olmak için hazırda bekleyecek. Bölge müdürünüz bir ev sahibi görüşmesinden önce sizinle beraber gerekli pratikleri ve eğitimleri tamamlayacak. Çevredeki okullar ve diğer potansiyel merkezleri belirlemeden ilk e-mail’i yollamaya, ve son imzayı alana kadar bölge müdürünüz dünya standartlarında tuttuğumuz uygulama deneyimiyle sizinle olacak.
Artık işletmeniz kendi ayakları üzerinde durabildiğinde de, bölge müdürünüz yine her zaman pazarlama, operasyonlar ya da pedagojik alandaki her sorunuza ya da önerinize açık olacak şekilde sizinle iletişimde olacak.

FİNANSALLAR

Young Engineers has created various teaching packages to support our recommended business growth
packages
Basic Standard Standard+
PRO
Basic
Standard
2
Standard+
3
3
Basic
1
Standard
2
Standard+
3
https://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.pngPRO
3
Basic
1
Standard
2
Standard+
3
PRO
3
Basic
Standard
Standard+
https://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.pngPROhttps://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.png
3
Basic
Standard
Standard+
2
https://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.pngPROhttps://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.png
3
Basic
Standard
Standard+
2
https://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.pngPROhttps://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.png
3
Basic
US$22,200
Save US$5,010
Standard
US$25,800
Save US$9,374
Standard+
US$31,200
Save US$14,450
https://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.pngPROhttps://e2gencmuhendisler.com/wp-content/uploads/2020/12/star.png
US$41,700
Save US$21,712
Depending on your location and growth plan, you can expect the following
total expenses to start your new business:
ExpenditureAmountPayment made to
Expenditure
Launching Package
Amount
US$32000 – US$46900
Payment made to
Headquarters
Expenditure
Office Equipment & Supplies
Amount
US$0 – US$200
Payment made to
Supplier
Expenditure
Uniforms & Shirts
Amount
US$0 – US$350
Payment made to
Supplier
Expenditure
Computer Software
Amount
US$0 – US$1500
Payment made to
Supplier
Expenditure
Training
Amount
US$0 – US$1000
Payment made to
Headquarters
Expenditure
Insurance
Amount
US$0 – US$1200
Payment made to
Supplier
Expenditure
License & Permits
Amount
US$0 – US$500
Payment made to
License Authorities
Expenditure
Legal & Accounting
Amount
US$500 – US$1500
Payment made to
Attorney, Accountant
Expenditure
Shipping
Amount
US$500 – US$1500
Payment made to
Headquarters
Expenditure
3 months working capital
Amount
US$4000 – US$6000
Payment made to
Employees
Expenditure
Total US$27,700 – US$56,950
KÂR & ZARAR
Eğitmenlerle beraber haftada 20 ders veren bir Genç Mühendisler işletmesi yaklaşık olarak aşağıdaki gibi bir gelir ve gider akışına sahiptir.

ŞİMDİ BAŞVUR!

Genç Mühendisler işletmesi olmak için belirli bir meslek ya da eğitim grubundan olma şartı aranmaz. Partnerlerimizden beklentilerimiz tutku, motivasyon ve 21. yüzyıl becerilerini kazandırmaya olan bağlılıktır. Tüm bayiliklerimizin bizimle aynı vizyon ve misyonu paylaşması bizim için en önemli şart. Buna ek olarak bayilerimizin dünya çapında tutturduğumuz kaliteden ödün vermemesini ve mükemmelliği hedeflemesini bekliyoruz. Temel yönetim becerileri ve iletişim becerileri ile siz de başarılı bir Genç Mühendisler işletmesi olabilirsiniz.

SONRAKİ ADIM

Eğer hala Genç Mühendisler bayilik danışmanlarımızdan biriyle tanışmadıysanız şimdi tam zamanı! Bu tanışma toplantısı bayilikleri daha detaylı tanımanız ve aklınızda oluşan soruları gidermek için var. Tanışma toplantısından sonra ”Finansal Planlama ve Analiz” toplantısı yaparak yeni işiniz için en iyi bölgeleri belirlemede size yardımcı olacağımız başka görüşmelerimiz olacak.
Eğer hala Genç Mühendisler bayilik danışmanlarımızdan biriyle tanışmadıysanız şimdi tam zamanı! Bu tanışma toplantısı bayilikleri daha detaylı tanımanız ve aklınızda oluşan soruları gidermek için var. Tanışma toplantısından sonra ”Finansal Planlama ve Analiz” toplantısı yaparak yeni işiniz için en iyi bölgeleri belirlemede size yardımcı olacağımız başka görüşmelerimiz olacak.

Yeni bir işletme açmak heyecanlı olsa da kafanızda birçok soru işareti olabilir, işte biz size tam bu noktada yardımcı olmak için varız! Bayilik danışmanlarımız size en doğru ve uygun cevabı bulmak, temel ihtiyaçlarınızı da göz önüne alarak en iyi Genç Mühendisler işletmesini kurmak için sizinle çalışacaklar.

Genç Mühendislerle emin ellerde olduğunuza inanabilirsiniz. 50’den fazla ülkede yürüttüğümüz bu global misyonumuzda sizi de aramızda görmeyi çok isteriz. Yeni işletmenizde iyi şanslar!
Genç Mühendisler Genel Merkezi
Yeni bir işletme açmak heyecanlı olsa da kafanızda birçok soru işareti olabilir, işte biz size tam bu noktada yardımcı olmak için varız! Bayilik danışmanlarımız size en doğru ve uygun cevabı bulmak, temel ihtiyaçlarınızı da göz önüne alarak en iyi Genç Mühendisler işletmesini kurmak için sizinle çalışacaklar.
Genç Mühendislerle emin ellerde olduğunuza inanabilirsiniz. 50’den fazla ülkede yürüttüğümüz bu global misyonumuzda sizi de aramızda görmeyi çok isteriz. Yeni işletmenizde iyi şanslar!
Genç Mühendisler Genel Merkezi
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN!