e² Yetişkin Takım Atölyeleri

Gelişim ve motivasyon odaklı takım atölyelerimizde, çalışanlarınız gruplar halinde onlara verilen görevi yaratıcı yaklaşımlarla tatlı bir rekabet ortamında çözmeye çalışıyorlar. Bir görev için birlikte çalışmak, problemlerin üstesinden gelmek, çalışanlarınızdan günlük iş akışlarında beklediğiniz pek çok beceriyi pekiştiriyor.

e² Yetişkin Bireysel Atölyeler

Çalışanlarınızın motivasyonunu artıracak, onların ilgi alanlarına verdiğiniz destekle, çalışılmak istenen şirket olmanıza katma değer sağlayacak bireysel atölyelerimizde, çalışanlarınız yetişkinlere özel ileri seviye LEGO® modelleri ile kafalarını dağıtıp eski günlere dönecekler. Ve tabii ki çok eğlenecekler 

e² Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri

Çocukları geleceğe hazırlayan bir sosyal sorumluluk projesi istediğinizde, 4-12 yaş arası çocuklar için, uzun soluklu eğitim programları hazırlayabiliriz. İster şirket çalışanlarınızın çocukları olsun, ister iletişimini yapabileceğiniz bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesinden bahsediyor olalım,  markanızın eğlenerek öğretme tekniğini uygulayan global bir eğitim programı vasıtasıyla çocukları geleceğe hazırlayan bir eğitim projesine imza atması mümkün.