Genç Mühendisler tatil programları, her yaştan katılımcı için heyecan verici bir deneyimdir. Tatil boyunca öğrenmeye devam etmeyi teşvik ediyoruz.  Tatil müfredatlarımız hem eğitim kurumlarına hem bireysel öğrencilere hem de otel, aktivite merkezi, spor ve sanat merkezlerine pek çok farklı işbirliği imkanı sunar. 

Sizin programınız/merkeziniz içinde ihtiyaçlarınıza uygun LEGO®uygulamalı atölyeler yapabiliriz.

Hali hazırda yaptığınız kamp veya yaz okuluna gerek LEGO® uygulamalı atölyelerimiz gerekse diğer STEM atölyelerimizle dahil olabiliriz.

Kendi içeriğini kendi hazırladığımız ve anlaşmalı mekanlarda uyguladığımız Multi_Aktivite tatil programlarımıza katılabilirsiniz.

Katılımcılarınız için LEGO® uygulamalı atölyeler gerçekleştirelim

Tatil programları, otel kulüpleri ve misafirleri için benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Heyecan verici bir atölye yürütmek için sizin lokasyonunuza gelmeye hazırız. Alanında uzman eğitmenlerimiz mekanınıza gelerek her yaştan katılımcı ile özel STEM atölyelerimizi yürütecek. Ekibimiz,  özel LEGO® modellerimizi ve mekanik robotlarımızı yapabilmeleri için gerekli tüm malzemeleri getirecektir. Dostça rekabet ile birlikte eğitici eğlence programımızı kullanarak harika bir renk savaşı uzmanlık etkinliği sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğimiz onlarca farklı atölye fikri için temsilcilerimizle iletişime geçin.

K'nex® ve LEGO® ile Yaz Okulunuza renk katalım

Hali hazırda zaten yürüttüğünüz yaz okulu veya sömestr kampınız mı var? Aktivitelerinizin içine STEM hatta çok daha fazlasını katmak ister misiniz? İhtiyaçlarınıza göre günlük veya haftalık frekansta eğlenceli STEM atölyelerimizi uygulamak için eğitmenlerimizi okulunuza göndereceğiz.

LEGO® Bricks Camp

Pek çok şubemiz 1-2 haftalık  tatil etkinlikleri sunmaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılara LEGO® modelleri oluşturarak öğrenmenin ve eğlenmenin heyecan verici yollarını sunmakla kalmayıp çoğu zaman bu deneyimi farklı branşlarla zenginleştirerek çocuklara, tatillerinde öğrenirken heyecanlanmaları ve yeni arkadaşlar edinmeleri için güvenli ve rahat bir ortam sağlar. Size yakın bir Genç Mühendisler tatil programı bulmak için size en yakın şube ile iletişime geçin.