Oyunlaştırılmış ve uygulamalı STEM programlarımızda öğrenme sürecini eğlenceli bir uğraş haline getirerek klasik eğitim metotlarının ötesine geçiyoruz.

e² Young Engineers; Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler olarak, 4-15 yaş arası çocuklara fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematiğin (STEM= Science, Technology, Engineering, Mathematics) temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren global bir eğitim firmasıyız.

Yurt dışı merkezimiz tarafından geliştirilen programlarım, e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde uygulanıyor. 

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyesinde geliştirilen STEM programlarımız içinde hem fen/matematik ağırlıklı hem de yazılım ağırlıklı programlarımız var. Eğitim programlarımızın yanı sıra doğum günlerine, aile buluşmalarına, yaz/sömestr kamplarına, kurumsal şirketlere, ileri yaşlara ve özel ihtiyaçları olan çocuklara yönelik farklı atölye çalışmaları da yapıyoruz.

Başarımızın sırrı ise eğitimin eğlencenin içinde gizli olması.

Öğrenciler e² Genç Mühendisler için özel olarak tasarlanan K’nex®, Lego®, AlgoBrix® ve Young Engineers kitleriyle eğlenceli bir öğrenme ortamına dönüşen atölye çalışmalarında yeni bilgiler ediniyor ve bunları uygulamaya koyma şansını elde ediyor. Farklı öğrenme kapasitelerine sahip çocuklarla çalışmaya uygun olarak hazırlanan programlarımız, öğretmenin anlatıp öğrencinin dinlediği klasik derslerin aksine, çocukların merkezde olduğu bir işleyişle uygulanıyor. Bu sayede çocuklar onlara karmaşık gelen konuları eğlenerek öğreniyor, öğrendikçe de sevmeye başlıyor. 

e² Genç Mühendisler gelecekte dünyayı daha yaşanabilir hale getirecek olan alanların mühendislik ve bilim olduğuna inanıyor.

Öğrencileri geleceğe hazırlayan eğlenceli programlarımızla, onların bilim, matematik, mühendislik ve teknoloji alanlarına erken yaşta adım atmalarını sağlıyor ve bu fırsatı tüm çocuklara erişilebilir kılmak, geleceğin yaratıcı beyinlerini ortaya çıkarmak istiyoruz!

Öğrencilerimizi klasik öğrenme yaklaşımlarının ötesine taşıyabilmek için programlarımızı sürekli olarak güncelliyor ve geliştiriyoruz.

e² Genç Mühendisler programlarına katılan çocukların fen dersleri notlarının yükseldiğini gösteren araştırmalar, eğlenerek öğrenmeye olanak veren programlarımızın başarısına işaret ediyor.

Başarımıza Ortak Olacak Bayiler Arıyoruz!

Sıfırdan başlamanıza gerek yok