Eğitimin Geleceğine Hoşgeldiniz!

Her şeyin hızla değiştiği bir zamanda yaşıyoruz. Karmaşık bilgilerin her zamankinden daha erişilebilir ve herkes tarafından erişilebilir olduğu bir dünya. Sürekli değişmezseniz rekabetin gerisinde kaldığınız bir dünya.

Deneyim ve bilginin katlanarak arttığı ve kolayca erişilebilir olduğu bir dünyada, öğrencilerin bilgi parçalarını işlemek, bir planı analiz etmek, yürütmek ve hedeflerinin peşinden gitmek için gerekli araçları toplama becerisine  sahip olması gerekir. Bu yetenekler onlara yaşamları boyunca hizmet edecek, değişen dünyamıza kolay ve hızlı bir şekilde adapte olmalarını sağlayacak ve gerek kişisel refahlarını gerekse ülkesinin sosyal gelişimini ve ekonomik büyümesini garanti altına alacak.

Genç Mühendisler, bugünün öğrencilerinin küresel teknolojik gelişimin her aşamasında, nerede olurlarsa olsunlar fırsatları fark etmelerine yardımcı olur.

Ülkenin sosyal gelişimi ve ekonomik büyümesine katkı sağlayacak bir işiniz olsun

Amacımız, sürekli büyümenin temellerini atmak ve bu alanda istihdam sağlamaktır.

Eğitim ve eğlenceyi birleştiren yaklaşımımız, öğrencilerimizin erken yaşta motivasyonunu artırmakta ve onlara gelecekte STEM (Fen, Matematik, Mühendislik, Teknoloji) alanlarına yönelme isteği vermektedir.

Bu Gayri Safi Yurt İçi Hasılanın, bilgi ve iletişim teknolojisinin kullanımının ve küresel ekonomide fayda sağlayacak profesyonellerin sayısının artmasına yardımcı olacaktır.

Global bir İşin Parçası Olun

Dünya’da 50'den fazla ülkede 180+ şube ile faaliyet gösteren, önemli kuruluşlar tarafından akredite olmuş, ödüllü programlar ve sürekli yenilikçi çözümler geliştiren AR-Ge ekibi ile değişimin getirdiklerine çok hızlı adapte olabilen global bir iş modelinden bahsediyoruz. Türkiye genç nüfusu ve eğitim sektöründeki ihtiyaçlarıyla potansiyeli çok yüksek bir pazar ve bizler de Türkiye  genelinde başarımıza ortak olacak iş ortakları arıyoruz.

Bayilik Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Bayimiz seçtiği bölgede, anlaştığı eğitim kurumları ve merkezlerde e² Young Engineers programlarının yürütülmesini yönetecek; bunu yaparken de uzun soluklu, sürdürülebilir müfredatımıza, özel olarak tasarlanmış kitlerimize, son derece detaylı atölye planlarına, her model için özel olarak hazırlanmış yönergelere ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş profesyonel iş kılavuzlarına erişimi olacaktır.

Sıfırdan Başlamanıza
Gerek Yok

Bir defaya mahsus makul bir başlangıç yatırımı, son derece düşük sabit giderler, merkez tarafından sağlanan pazarlama, yönetim, satış, personel ve operasyon  desteği başarılı bir işletme kurmanıza yardım edecek, uygulama kolaylığı sayesinde çok hızlı bir şekilde işe başlayabileceksiniz.

İşletmenizin gelirlerini artırmak ve karşılaşabileceğiniz satış risklerini  düşürmek için devreye sokabileceğiniz yan programlarımız size işinizde büyük avantajlar sağlayacak.

Böyle bir iş kurmak için Eğitimci olmak Şart Degil?

Genç Mühendislerde eğitimin başarı için hayati olduğuna inanıyoruz. Eğitim oturumlarımız size ve ekibinizin metodolojimize ve müfredatımıza aşina olmanız için ihtiyaç duyacağınız araçları sağlarken aynı zamanda size bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) temelleri hakkında bir arka plan sağlar. Size sınıflarınızı nasıl yapılandıracağınızı, tahtaya hangi bilgileri yazacağınızı, derslerin ne kadar sürdüğünü kısacası herşeyi öğreteceğiz.

Anahtar Teslim bir İşin Sahibi Olmak...

Deneyimli bir İş Geliştirme Ekibi, bayilerimize rehberlik etmek ve yardımcı olmak için her zaman hazır. İşlerinin başlangıcını planlamaktan günlük faaliyetlerine kadar büyümelerini desteklemek ve sürdürmek için gerekli haftalık toplantılarımız var. İş geliştirme ekibimiz, açılış etkinliğinizi planlamanıza, kendi web sitenizi ve sosyal medya kanallarınızı oluşturmanıza ve başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Her zaman teknolojide bir sonraki yenilikçi atılımı arıyoruz

Şirketimizin% 65’i Araştırma ve Geliştirmeye adanmıştır.  Kendimizi sadece yarının bir parçası olarak değil, yarını icat edenler olarak düşünmeyi seviyoruz. Nasıl mı?

Yenilik söz konusu olduğunda ön saflarda yer alarak! 

Çevrimiçi Öğrenme Sistemimiz programlarımızı sınıf çatısının ötesine taşıyor. Sistem hem yüz yüze sınıfların mevcut öğrenme deneyimini zenginleştiriyor hem de öğrenme sürecini evlere taşıyor.

Emin ellerde
olmanızı sağlayacağız

 

Genç Mühendisler, sürekli değişen teknoloji dünyasına ayak uydurabilen global bir şirket. Teknoloji kullanımının giderek daha önemli hale geleceği, robotlara ve bilgisayar hizmetlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulacağı bir gelecekte, çocuklara 21. yüzyılda başarılı olmak için gereken becerileri kazandıran bir eğitim şirketine yatırım yapmak aslında geleceğe yatırım yapmak anlamına geliyor.

Geleceğimizi inşa eden çocuklarımızın hayatına dokunan böylesi bir işin parçası olmanın getirilerini hayal edebiliyor musunuz?

Araştırmalar, rekabetin eğitime dayalı olduğunu ve bir ülke eğitim düzeyini yükselttiğinde dünya üzerinde domino etkisi yarattığını gösteriyor. Siz de bu etkinin bir parçası olabilirsiniz.

Genç Mühendisler Şubesi Açmak İçin
4 Adım

1- Aşağıdaki kısa formu doldurup bizimle paylaşın.

2- Sizi arayalım. Yapacağımız telefon görüşmesinde uzmanlık alanlarınız, kaynaklarınız ve beklentilerinizle ilgili sohbet ederken e² Young Engineers bayiliğinin sizin için ne kadar doğru olduğunu değerlendirelim.

3- Yüz yüze görüşelim. İş modelimizin detaylarını ve deneyimlerimizi aktaralım, sorularınıza cevap verelim.

4- Yapacağımız gizlilik sözleşmesinin ardından sizlerle bayilik sözleşmesini paylaşalım ve detaylı finansal analizlerin üstünden birlikte geçelim.

5- Sizi yurt dışı merkezimizle tanıştırıp sözleşmeyi finalize edelim

    Kişisel verilerin kullanımına ilişkin sitede yazılı bilgilendirmeyi okudum anladım.Belgeleri okumak için tıklayın.